Hírek image

Múlt heti események:
Elrajtoltak a bajnokságok az U.20 fiúknál és a felnőtteknél. Sajnos nem sok babér termett!!  . U.20-as fiaink két mérkőzésen két vereséget szenvedtek, sok idő és munka vár rájuk, amíg  beépülnek az újak és összeérik a társaság. Felnőtt lányink Gyömrőn kezdtek , (furcsa módon)távozók és ( vissza) érkező, új szakmai stáb, kevés edzés, kis létszám és fáradtság jellmezte az első mérkőzést! ( a 22. percig tartott a kondi 12-9 oda, innen egy 8-1-es rohammal eldőlt a mérkőzés. Felnőtt fiaink a bajnokesélyes ( tavaly is feljutni akaró ) Pilisvörösvárt fogadta. Itt egy kicsit tovább tartott a kondi. A szünetben 1 oda , a 34. percben 14-16, de itt elfogyott a tudomány és a levegő és nyílt az olló( ahogy mostanában szokás mondani), 47.p. 19-26, a vége 23-33. Minden csapatunknak nagyobb kondícióra lenne szüksége, fontos lenne az edzéslátogatottság növelése!!  De messze még a vége, jókor jönnek a pofonok, a hét végén jó lenne megkezdeni a pontok begyűjtését!!
Örömteli hírek, hogy gyarpodott a rokoni szálat ápoló játékosok száma: U.20-as fiúkhoz igazolt Hrncsár Bendegúz, elnökségi tagunk Hrncsár József fia, a női csaptunkhoz visszatért Pauló Bori , Pauló  Tamás volt elnökünk lánya. A női csapat szakmai irányítását pedig Raffai Zoltán felügyeletével , két edzői tanfolyamra járó kapusunk, Rottenhoffer Attila és Végh Bálint végzi!!